Simple Forum (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Categories
sk: Kategórie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: comments
sk: komentáre

en: Rating
sk: Hodnotenie
