Simple Forum (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: comments
sq: komente
