Simple Forum (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Comment
ta: கருத்து

en: comments
ta: கருத்துகள்
