Simple Forum (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Categories
uk: Категорії

en: Custom
uk: Власний

en: Comment
uk: Коментар

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: comments
uk: коментарі

en: User Id
uk: ID користувача

en: Rating
uk: Рейтинг

en: No records found
uk: Записів не знайдено

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача
