Simple Forum (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Rating
vi: Xếp hạng
