Simple Forum (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: comments
lt: komentarai

en: Rating
lt: Reitingas

en: Node Id
lt: Mazgo ID
