Simple Forum (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Categories
pt: Categorias

en: Custom
pt: Personalizado

en: Comment
pt: Comentário

en: comments
pt: comentários

en: User Id
pt: ID do usuário

en: Rating
pt: Avaliação

en: Node Id
pt: ID do node
