Simple Forum (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Categories
ro: Categorii

en: Custom
ro: Personalizat

en: Comment
ro: Comentariu

en: comments
ro: comentarii
