Simple Global Filter (2.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Label
jv: Judul

en: All
jv: Kabèh

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
