Simple Global Filter (2.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: All
nl: Alle

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Global
nl: Algemeen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
