Simple Global Filter (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Label
ug: بەلگە

en: All
ug: ھەممە

en: About
ug: ھەققىدە
