Simple Global Filter (2.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
