Simple Global Filter (2.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Label
bg: Заглавие

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Filters
bg: Филтри
