Simple Global Filter (2.1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Label
ca: Etiqueta

en: All
ca: Tot

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Filters
ca: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Session
ca: Sessió

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: exposed
ca: exposat

en: grouped
ca: agrupat

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
