Simple Global Filter (2.1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Session
hi: सेशन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
