Simple Global Filter (2.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: All
id: Semua

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Filters
id: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Session
id: Sesi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: exposed
id: terekspos

en: grouped
id: terkelompok
