Simple Global Filter (2.1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Label
ja: ラベル

en: All
ja: すべて

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Filters
ja: フィルター

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Session
ja: セッション

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Global
ja: グローバル

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: exposed
ja: 表示

en: Cookie
ja: クッキー

en: grouped
ja: グループ化
