Simple Global Filter (2.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
