Simple Global Filter (2.1.2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
