Simple Global Filter (2.1.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Label
cs: Popisek

en: All
cs: Vše

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Filters
cs: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Session
cs: Relace

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Global
cs: Globální

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: exposed
cs: vystavený

en: grouped
cs: seskupeno

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
