Simple Global Filter (2.1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Label
gl: Etiqueta

en: All
gl: Todo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Filters
gl: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Session
gl: Sesión

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: exposed
gl: exposto
