Simple Global Filter (2.1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Label
kk: Атауы

en: All
kk: Барлық

en: Filters
kk: Фильтерлері
