Simple Global Filter (2.1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Label
nn: Etikett

en: All
nn: Alle

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Filters
nn: Filter

en: Session
nn: Økt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
