Simple Global Filter (2.1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: All
sq: Të gjitha

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Filters
sq: Filtrat

en: About
sq: Informacione
