Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Label
da: Etiket

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Filters
da: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: exposed
da: blotlagt

en: grouped
da: grupperet
