Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Filters
is: Síur

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um
