Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Label
km: ស្លាក

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Filters
km: តម្រង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
