Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Label
ru: Метка

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Filters
ru: Фильтры

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Global
ru: Глобальный

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: exposed
ru: раскрыт

en: Global filter
ru: Глобальный фильтр

en: grouped
ru: сгруппировано
