Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Label
ku: پێناس

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
