Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Label
sk: Označenie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Filters
sk: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Global
sk: Globálny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: exposed
sk: odkrytý

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
