Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Filters
ast: Filtros
