Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Global
cy: Eang

en: exposed
cy: agored
