Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Label
de: Beschriftung

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Filters
de: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Default value
de: Standardwert

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: exposed
de: hervorgehoben

en: grouped
de: gruppiert

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: The global filter is @filter
de: Der globale Filter ist @filter
