Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Label
fi: Tunnus

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Global
fi: Yleinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: exposed
fi: näytetty

en: grouped
fi: ryhmitetty
