Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
