Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Label
sl: Oznaka

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Filters
sl: Filtri

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
