Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Label
sv: Etikett

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Filters
sv: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Global
sv: Globalt

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: exposed
sv: exponerad

en: grouped
sv: grupperad
