Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Label
tr: Etiket

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Global
tr: Genel

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: exposed
tr: açıkça

en: Global filter
tr: Global filtre

en: grouped
tr: gruplanmış
