Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
