Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Filters
hu: Szűrők

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Global
hu: Általános

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: exposed
hu: felfedett

en: grouped
hu: csoportosított
