Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Label
uk: Мітка

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Filters
uk: Фільтри

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Default value
uk: Базове значення

en: Global
uk: Глобальне

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: exposed
uk: розкритий

en: Global filter
uk: Глобальний фільтр

en: grouped
uk: груповано

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
