Simple Glossary (8.x-1.11) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Term
uk: Термін

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Definition
uk: Визначення

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
