Simple Glossary (8.x-1.12) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Term
ro: Termen

en: Configuration
ro: Configurație

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Definition
ro: Definiție

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
