Simple Glossary (8.x-1.12) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Help
ta: உதவி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
