Simple Glossary (8.x-1.12) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
