Simple Glossary (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
