Simple Glossary (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Help
da: Hjælp

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Keyword
da: Nøgleord

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Link title
da: Linktitel
