Simple Glossary (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Term
hu: Kifejezés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: - Select One -
hu: - Kiválasztás -
