Simple Glossary (8.x-1.7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Term
ja: ターム

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Definition
ja: 定義

en: Keyword
ja: キーワード

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Link title
ja: リンクタイトル
