Simple Glossary (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
